иждеже аще

výlet, černá hora na dlani, bouřky a zapomněnky, potoky na cestě, pod Bukovcem Dubovec, bláto na brýlých, u Štěpánků, zelený a hnědý, zastříhání rajčat, přesýpání fazolí, salát s pískem, zmaten chválou věší prádlo, kancelářská svorka v klávesnici, násobky bdělých stavů, иждеже аще - kdekoli, sami ve vinném sklípku, stsl zápisky, epicky na vždycky, dvě noci seminární, Le chemin des mots (cesta slov), pod mrakem na parkovišti zarůstá auto, holínka opodál, architekt průvanů, kamarádi bakaláři, podezřelý podnik beze slov, pam pira pára pira pam, ptačí ráno a mr. tambourine man, v rozednění, na okraji polí spánku, podsíní, experimenty s lógrem a vidličkový souboj, jovan na chůdách, noc kejklířů a husa na provázku, pán klepající koberec, v nachlazeném saxofonu, v nerozeznání, ve sporu o univerzálie, rozetnout mýdlo, vzbudil se uprostřed haiku...

2 komentáře:

nioblad řekl(a)...

tak si říkám, že asi bude lepší se ty texty nesnažit dešifrovat a brát je prostě jako nějaký imprese. tahle je taková na cestě.

soda bicarbona řekl(a)...

no jo, já vlastně nevím, jak to působí na někoho, kdo nejsem já... (on je to přese všechno přeci jenom asi nejvíc deník), ale myslím že nedešifrovat a brát si imprese bude dobrá strategie :-)